Везувио

210ден330ден

Доматен сос, кашкавал, шунка.

Доставa: 35 минути

Опис

Везувио

Додатни информации

Изберете

Обична, Фамилијарна

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Везувио”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *