Велешка

210ден

Свинско месо, зачини, јајце.

Опис

Велешка

Додатни информации

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Велешка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *