Калцоне капри

150ден

Доматен сос, кашкавал, шунка, печурки.

Опис

Калцоне капри

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Калцоне капри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *