Калцоне кулен

150ден

Доматен сос, кашкавал, кулен.

Опис

Калцоне кулен

Додатни информации

Тип

Љуто, Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Калцоне кулен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *