Калцоне пеперони

170ден

Доматен сос, кашкавал, кулен, пиперка и сирење.

Опис

Калцоне пеперони

Додатни информации

Тип

Љуто, Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Калцоне пеперони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *