Калцоне пршуто

170ден

Доматен сос, кашкавал, пршута.

Опис

Калцоне пршуто

Додатни информации

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Калцоне пршуто”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *