Калцоне 4 сирења

170ден

Доматен сос, кашкавал, моцарела, горгонзола, кмембер.

Опис

Калцоне 4 сирења

Додатни информации

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Калцоне 4 сирења”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *