Лацио

270ден390ден

Доматен сос, кашкавал, говедска пршута, рукола, пармезан.

Доставa: 35 минути

Опис

Лацио

Додатни информации

Изберете

Обична, Фамилијарна

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Лацио”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *