Пеперони

240ден360ден

Доматен сос, кашкавал, кулен, пиперка, сирење.

Доставa: 35 минути

Опис

Пеперони

Додатни информации

Изберете

Обична, Фамилијарна

Тип

Љуто, Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Пеперони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *