Пица Бокс

250ден370ден

Доматен сос, кашкавал, свински врат, кулен, сланина, печурки.

Доставa: 35 минути

Опис

Пица Бокс

Додатни информации

Изберете

Обична, Фамилијарна

Тип

Љуто, Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Пица Бокс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *