Стелато

230ден360ден

Доматен сос, кашкавал, шунка, печурки, павлака.

Доставa: 35 минути

Опис

Стелато

Додатни информации

Изберете

Обична, Фамилијарна

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Стелато”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *