Топен Чедар

250ден370ден

Доматен сос, кашкавал, шунка, чедар кашкавал.

Доставa: 35 минути

Опис

Топен Чедар

Додатни информации

Изберете

Обична, Фамилијарна

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Топен Чедар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *