Фурнарини со кашкавал

100ден

Сусам, зачини, кашкавал.

Опис

Фурнарини со кашкавал

Додатни информации

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Фурнарини со кашкавал”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *