Фурнарини со сланина

100ден

Сусам, зачини, сланина.

Опис

Фурнарини со сланина

Додатни информации

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Фурнарини со сланина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *