Фурнарини со сусам

80ден

Сусам, зачини.

Опис

Фурнарини со сусам

Додатни информации

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Фурнарини со сусам”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *