Штипска

200ден

Свинско месо, зачини.

Опис

Штипска

Додатни информации

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Штипска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *