4 Салами

250ден360ден

Доматен сос, кашкавал, кулен, пршута, свински врат, сланина.

Доставa: 35 минути

Опис

4 Салами

Додатни информации

Изберете

Обична, Фамилијарна

Тип

Љуто, Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “4 Салами”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *