Маргарита

200ден320ден

Доматен сос, кашкавал,

Доставa: 35 минути

Опис

Маргарита

Додатни информации

Изберете

Обична, Фамилијарна

Тип

Вегетаријанско

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Маргарита”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *