Pizza Box

230ден

Свинско месо, зачини, jajце и сирење.

Опис

Pizza Box

Додатни информации

Тип

Месо

Оцени

Нема оценки сеуште.

Биди прв кој ќе го оцени продуктот “Pizza Box”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *